Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodosli na Svastara Forum mesto na kome mozete naci sve sto VAS zanima,mozete se zabaviti takmiciti i jos mnogo toga..! Hvala sto ste posetili nas forum nadamo se da cete se registrovati! Admin Team

 

 Zašto nećete da se registrujete?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 9:30 am

Recite zašto pa da to popravimo!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 10:20 am

Necu da se regujem jer me nervira jedan clan,ali forum je ql..Isterajte je i ja cu regovatiii!!!!!!!!Sem toga treba da se poradi na clanovima!JA BI mogla da vam dovedem clanove ali prvo iserajte njuuuuuuuu!
Nazad na vrh Ići dole
Magz
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 12:23 pm

Pa ovako,forum ima cool smajlije,malo clanova (redovnih),dobar look Zašto nećete da se registrujete? 901655 ...Medjutim ja mislim da ovde beću biti welcome pa zato...Qlirate članove!Barem je msm tako...WHATEVER,imam forum o swe i swasta pa nebi da se reg davi imate vise canova od mene (imam 5 canova)..Pa ko hoce moze da se reguje..Pa eto,to je od mene.Sry sto pišem big slowima ali mi se tako hoće..Forum je ql..Necu se regovati..Byee..Nadam se a forum neće napredovati!!!!To vam je što vam je..Lol
Nazad na vrh Ići dole
Magz
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 12:26 pm

O5 ja...Zaboravila sam da kažem da imate supp člana.WTP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I LOVE U!U ARE MY HEART...!!!Mislim da nisam ni dobrodošla kao to,ali ok..Mene ipak niko nikad nije ni voleo..Svi me mrzee!!!Ionako sam navikl! Zašto nećete da se registrujete? 80840
Nazad na vrh Ići dole
Magz
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 12:29 pm

Za forumčić me je dovela Danicaa...Kiss za sve,i znam da mislite da sam ludaa i ruzna i glupa i to.Živi život i pusti druge da žive!!!
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:20 pm

Joxy ::
Necu da se regujem jer me nervira jedan clan,ali forum je ql..Isterajte je i ja cu regovatiii!!!!!!!!Sem toga treba da se poradi na clanovima!JA BI mogla da vam dovedem clanove ali prvo iserajte njuuuuuuuu!
1.Koji član?
2.Mi nikoga nećemo da isteramo zbog nekoga!
3.Nećemo da je isteramo,ko god da je ona!!!
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:22 pm

Magz ::
Pa ovako,forum ima cool smajlije,malo clanova (redovnih),dobar look Zašto nećete da se registrujete? 901655 ...Medjutim ja mislim da ovde beću biti welcome pa zato...Qlirate članove!Barem je msm tako...WHATEVER,imam forum o swe i swasta pa nebi da se reg davi imate vise canova od mene (imam 5 canova)..Pa ko hoce moze da se reguje..Pa eto,to je od mene.Sry sto pišem big slowima ali mi se tako hoće..Forum je ql..Necu se regovati..Byee..Nadam se a forum neće napredovati!!!!To vam je što vam je..Lol
1.Hvala za smajlije
2.Hvala za look
3.Ako se reguješ bićeš welcome,videćeš i sama
4.Ne qliramo članove
5.Omg-_-
6.Omg..Si ti poludela?
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Jul 03, 2009 1:23 pm

Magz ::
Za forumčić me je dovela Danicaa...Kiss za sve,i znam da mislite da sam ludaa i ruzna i glupa i to.Živi život i pusti druge da žive!!!
Ne mrzimo te,nego samo vidi tvoje postove..Pišeš kao da si očaravajuća..LOL!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
Ksenija


Posts : 14
Join date : 20.05.2009

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 5:06 pm

Joxy ::
Necu da se regujem jer me nervira jedan clan,ali forum je ql..Isterajte je i ja cu regovatiii!!!!!!!!Sem toga treba da se poradi na clanovima!JA BI mogla da vam dovedem clanove ali prvo iserajte njuuuuuuuu!

A ko je taj član? Zašto nećete da se registrujete? 774523
Nazad na vrh Ići dole
Merjem
Merjem


Posts : 51
Join date : 21.05.2009
Location : Tamo gdje ti nikada neces biti :)

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeSub Jul 04, 2009 6:00 pm

Sigurno ja zato sto me svi mrze pocevsi od Ksenije
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
Ksenija


Posts : 14
Join date : 20.05.2009

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 2:53 pm

ALi ja te ne mrzim Zašto nećete da se registrujete? 37276
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 3:00 pm

Ja znam ko je taj gost,to je jedna clanica i ona mrzi MENE!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
Ksenija


Posts : 14
Join date : 20.05.2009

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeUto Jul 07, 2009 9:46 pm

a ko je to Zašto nećete da se registrujete? 108388
Nazad na vrh Ići dole
Jovana
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 3:30 am

Pa nzm...reg bi se ja...ali ne bih bila redovna zato sto ima puno foruma na kojim sam reg(kao i svako)...
i da...forum je predug...kada bi imala vremena samo svaku temu pogledati a kamoli iskucati u svakoj temi najmanje post...
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 10:00 am

Pa samo se reguj ;)
Ne moras da budes redovns ;)
Nazad na vrh Ići dole
Chemical
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeČet Sep 03, 2009 11:56 am

ljudi ja ću se regat ali mi se neda aktivirat pa me može neko aktivirat?xD
e i da...mene neki znaju sa PS & Gimp cro foruma.....kao Rinu Zašto nećete da se registrujete? 2274
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Sep 04, 2009 10:02 am

Mozes sama!!
Samo idi log in!!
Znaci cim si se regala,mozes log in Zašto nećete da se registrujete? 901655
Nazad na vrh Ići dole
anja
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: eeeee   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Sep 11, 2009 12:01 pm

ja cu se regati kissss
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimePet Sep 11, 2009 4:55 pm

Hvala
kiss
Nazad na vrh Ići dole
~I'm A F
Gost




Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 8:02 pm

Registrovana sam na puno foruma...Znam da ne moram da budem redovna ali onda mi je glupo da se reg...Mozda cu sutra...
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 1:37 pm

ma ok kako hoces
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto nećete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se registrujete?   Zašto nećete da se registrujete? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto nećete da se registrujete?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ~* Welcome *~ :: ~Samo za goste!~-
Skoči na: